הטוב ביותר לאנשי המקצוע - מגוון מוצרים מוכחים בתעשיה ומלאכה

מתחילת הדרך, הניסיון המקצועי שלנו בתחום הרכבים, הוביל אותנו להתמודדות עם המשטחים הקשים ביותר. כך גם סונאקס הפכה לגורם משמעותי במלאכה ותעשיה בתחומים של ניקוי, תחזוקה ושירות מפעלי ייצור, מכונות, כלי עבודה, משטחי עבודה, משטחי רצפה, וכו'. אנו משלבים מקסימום אפקטיביות עם מקסימום התאמה לחומר המטופל ונוחות שימוש.

המוצרים של הסדרת המקצועית של סונאקס, פותחו על ידי מקצוענים עבור המקצוענים. לא מדובר רק ברמות הגבוהות של הביצוע, אלא גם הנוחות והיעילות למשתמש.

האפליקטורים הניתנים להחלפה, שהותאמו עבור כל מוצר, מבטיחים יישום אופטימלי בכל סיטואציה. העיצוב מבודל של המוצרים מספק אבחנה קלה בין הקטגוריות השונות של הסדרה. 

מקסימום אפקט בכל מצב המוצרים המקצועיים של סונאקס, פותחו ע"י אנשי מקצוע , עבור אנשי מקצוע. לא רק שברמה הטכנית הם מספקים את רמת הביצוע הגבוהה ביותר - הם גם מספקים מקסימום נוחות לשימוש בכל מצב. אלו המוצרים השימושיים ביותר למומחי טיפוח הרכב.   SONAX SX90 PLUS, שימון רב תכליתי לכל מוסך ובית מלאכה, אף הוא שימושי מאוד: שימון לשחרור חלקים חלודים או תקועים, הגנה מקורוזיה ועוד שימושים רבים וחשובים. 
Das SONAX Programm für Industrie & Handwerk Finden Sie hier clevere Helfer für Wartungsarbeiten, Reparatur und Instandhaltung. Das SONAX Programm für Industrie & Handwerk bietet Ihnen eine große Auswahl an Qualitätsprodukten. SX-1139 Industrie PI 0217_LR.pdf (16.3 MB)
הבקבוק הקלאסי - עכשיו עם פיית יישום חדשה  מערכת ריסוס כפולה החלפה פשוטה בין ריסוס מפוזר ליישום נקודתי פיית ריסוס נוחה לשימוש - ללא צורך בהחלפה ניתן ליישם בכל זוית ריסוס SX90 Plus SX90 Plus Mechaniker SX90 Plus Schlosser SX90 Plus Landwirt SX90 Plus Installateur SX90 Plus Schreiner SX90 Plus Werksfuhrpark SX90 Plus Produktion SX90 Knowledge SX90 Wissen - Schmierwirkung SX90 Wissen - Reibverschleiss SX90 Wissen - Korrosionsschutz SX90 Wissen - Wasserverdrängung SX90 Wissen - Kunststoffverträglichkeit SX90 Wissen - Verharzung SX90 Wissen - Kriechvermögen